V znamení matnej radosti

| máj 16, 2019

Aktuálnym sezónnym výkrikom podľahli aj nechty. V tomto prípade zabudnite na priesvitné, alebo výrazné ostré farby. Ak chcete byť “in”, siahnite po matnom sfarbení a odtieňoch základných farieb. Instagramových inšpirácií je nespočet a my vám priblížime, ako sa priblížiť k čo najprofesionálnejšiemu výsledku.

Matné laky na nechty sa dostali do popredia už počas minulej sezóny na newyorskom fashion weeku. Podľa viacerých odborníkov ide o malú vzburu voči doterajším trendom. Hlavnou výhodou týchto nechtov je časová nenáročnosť, pokiaľ ide o dosiahnutie vytúženého efektu. Taktiež sú nenáročné aj na pravidelnú údržbu, čo v preklade znamená, že vydržia dlho krásne.

Vyskúšajte si napríklad dymovú modrú, podobný odtieň červenej farby, fialovej ružovej a podobné odtiene základných farieb, ktoré by bez matného efektu boli príliš pútavé a budili by prílišnú pozornosť, čo by (okrem iného) znamenalo aj väčší problém zladiť ich s oblečením. Navyše sa menej pigmentový lak ľahšie odstraňuje.

Na záver malý tip, aby sa vaše domáca manikúra stala profesionálnejšou. Lak si naneste na nechty v nedeľu. Nasledujúci piatok si znovu naneste jednu farbu a vrchnú, kryciu vrstvu. Tento jednoduchý trik pomôže vašej manikúre vydržať dlhšie a to až po dobu jedného týždňa. Skúste to a nebudete ľutovať.

Foto: Instagram

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.