KIT-FLOP SUMMER

| júl 15, 2019

S príchodom leta mnohé dámy siahnu po pohodlnej a voľnej obuvi, ako sú sandále. Obľúbeným hitom tohtoročného leta je ich tzv. kit-flop odroda. Možno o nej hovoriť ako o neskorej renesancii svojho subžánru – nejde totiž o novinku, ale o ich opätovné oživenie po tom, čo pár rokov dozadu upadli do zabudnutia. Tento rok sa znova objavili v rámci jarných a letných kolekcií.

Tento štýl ste mohli zazrieť napríklad aj na Instagrame a to na nohách takých známych krások ako Kim Kardashian a Kendall Jenner. Pred rokom ich zasa do svojich navrhnutých outfitov zaradil známy módny návrhár Marc Jacobs. Dosť však bolo  promovania, omnoho dôležitejšie je vedieť, ako ich doladiť k outfitom, aby sme získali čo najlepší výsledný efekt.

Ak je vašim cieľom, aby za vašou obuvou otočil hlavu nejeden človek, zvoľte si paletu neónových odtieňov. Žiarivé topánky dodajú vášmu oblečeniu pestrofarebnú silu. Ponúka sa však aj možnosť zvoliť ležérnejší a menej nápadný vzhľad. V tomto prípade siahnite po pastelových kit-flops, ktoré nie sú o nič menej štýlové, ako odtiene neónu. Dramatický nádych dodá tomuto prevedeniu aj umelecky ladený opätok.

Návrhári môžu v lete propagovať farby, ako len chcú, konzervatívnejšie publikum aj tak siahne po klasickom čiernom páre. Ten možno dopasovať k ležérnym džínsom, ktoré skombinujete s bielym statement tričkom. Druhou možnosťou je zvoliť k nim letné šaty, ktoré takéto prevedenie dokážu perfektne oživiť.

Pri sandáloch sa zvyknú v tomto smere využívať najmä tenšie popruhy okolo vašich palcov. Kit-flop je však odlišný a zafunguje aj keď stavíte silnejšie remienky.

Foto: Instagram

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING

Comments are closed.