Líčenie od Karla Lagerfelda

| október 8, 2019

Dve ikonické parížske značky uvádzajú vlastnú spoločnú kolekciu dekoratívnej kozmetiky.

Na čerstvo uplynulom fashion weeku v Paríži uzrela svetlo sveta skutočne výnimočná spolupráca. Kreatívne sily spojili dve značky, pričom obe menované vo svojom obore vynikajú produktmi, ktoré pozná celý svet: Karl Lagerfeld a L’Oréal Paris. Výsledkom je línia dekoratívnej kozmetiky, ktorá poteší nielen fanúšičky ikonického návhára. „Táto línia skutočne odzrkadľuje to, čo sám Karl miloval na make-upe – často používal očné tiene na kreslenie návrhov a skečov,“ hovorí Caroline Lebar, vedúca komunikácie značky Karl Lagerfeld. „L’Oréal Paris v sebe nesie exkluzívny obraz krásy pre nás všetkých. Karl mal rád, ak jeho spolupráce rezonovali jeho značkou a mali skutočný dopad na mnoho ľudí.“

Dve parížske značky majú veľa spoločného – predovšetkým priekopníckeho ducha, odhodlanie oslavovať ženskú silu a neúnavnú snahu vytvoriť neočakávané. Výrobky z kolaborácie boli vytvorené odborníkmi na farby značky L’Oréal a kolekciu sprevádza kampaň inšpirovaná nezameniteľnými Karlovými výrokmi.

„Pre L’Oréal Paris sú všetky spolupráce veľkou cťou, ale táto je špeciálna,“ hovorí prezidentka značky L’Oréal Paris, Delphine Viguier. Zatiaľ čo Karl obrátil svet módy na hore nohami, L’Oréal Paris sa zaviazal tvoriť krásu podľa vlastných pravidiel a potrieb žien. Unikátnosť kolekcie spočíva v tom, že je zrodená z kreatívneho spojenia Karlovho „roch-chic“ štýlu a silnej vízie krásy.

Karl Lagerfeld, ktorý nás opustil vo februári tohto roka, bol jedným z najvplyvnejších a najplodnejších tvorcov vyše pol storočia. Neprijal nikoho pravidlá a vďaka tomu dosiahol to, čo sa iným ani nesnívalo – zmenil vlastný imidž na samotný štýl.

Foto: Vermont

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.