WOMAN MAGAZÍN JESEŇ 2019: AUTUMN MOOD

| október 10, 2019

Prešli tri mesiace, horúce leto opäť strieda farebná jeseň a naše pravidelné čitateľky vedia, čo to znamená: do stánkov v týchto dňoch prichádza nové číslo Woman magazínu, ktoré vám na bezmála 150 stranách prináša bohatú porciu najnovších módnych trendov, beauty vychytávok, no najmä tém, ktoré aktuálne hýbu svetom modernej ženy. Tradične prinášame výber z množstva zaujímavých článkov a pravidelných rubrík, ktoré v ňom nájdete. Tu sú:

Karel Gott 80. V čase, keď vznikal tento rozhovor, ešte nikto netušil, že bude jeden z posledných, ktoré Karel Gott stihne poskytnúť. Legendárny spevák nás opustil 1. októbra, len pár dní pred vydaním tohto čísla.  42-násobný zlatý slávik poskytol exkluzívny rozhovor českému hudobnému publicistovi Milošovi Skalkovi. Prečítať si ho môžete na stránkach aktuálneho Womanu.

Phillip Plein: Trochu iný návrhár. Módnych návrhárov má veľká časť spoločnosti stále zafixovaných ako introvertných umelcov, ktorí trávia väčšinu času v ateliéroch a na verejnosti sa ukazujú takmer výhradne počas defilé svojich prehliadok. Philipp Plein je však úplným opakom tejto predstavy.

Lekcia inšpirácie: Podoby čiernej. Ak existuje vo vrtkavom svete módy jedna jediná istota, je to určite táto – čierna, ktorá nikdy nevyjde z módy. Niekedy sú však jej podoby také premyslené, že si zaslúžia samostatný trendový prehľad. K tomuto názoru sa priklonilo aj množstvo hviezd streetstylu a inšpirovať sa nimi môžete aj vy.

Kožušinový luxus Made in Slovakia. Príbeh značky Letta sa začal písať pred siedmimi rokmi, keď vznikla vôbec prvá praktická kabelka s hravým kožušinovým dizajnom. Dnes je jej autorka, návrhárka Nikoleta Rajnáková, pojmom, s ktorým spolupracuje aj najprestížnejšia autorita sveta kožuchov – aukčný dom Saga.

Módny editoriál: Autumn mood. Jesenná nálada je už cítiť doslova všade – v prírode, v šatníkoch, butikoch i salónoch krásy. V pilotnom editoriáli a na titulnej strane aktuálneho čísla Woman magazínu ju zhmotnila Daniela Rettore.

Kabelky ako investícia. Premýšľate, kam dlhodobo investovať svoje našetrené peniaze? Prekvapujúco – zlato, fondy či cenné papiereto nie sú. Najnovšie trendy a výskumy hovoria o tom, že aktuálne svoju hodnotu najlepšie zhodnocujú luxusné kabelky.

Párty Land. Jesenná sezóna večierkov je oficiálne otvorená a okrem outfitov to prirodzene znamená aj celú novú plejádu vychytávok v líčení. Vybrali sme inšpirácie, ktoré rozhodne stoja za pozornosť – a množstvo z nich má ambíciu dať sofistikovanú bodku nielen za večerným, ale aj za denným lookom.

Svetové beauty guru. Krása je všadeprítomná, no existujú ľudia, ktorí jej rozumejú lepšie ako zvyšok populácie. Pripravili sme preto zoznam žien a mužov, ktorí aktuálne vládnu svetu skrášľovania, a to nielen v zmysle virtuálnych inšpirácií, ale aj za oponami prehliadok.

Energia z hôr. Tirolsko je pýchou celého rakúska. Majestátne hory, jazerá, rieky. Silu prírody sem chodí načerpať každoročne množstvo turistov nielen z celej európy, ale aj z celého sveta. Tirolsko, to nie je len lyžovanie. Krajina má skvelé podmienky na nespočetné množstvo športov, aktivít v prírode, výletov a na dokonalý oddych.

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.