WOMAN MAGAZÍN ZIMA 2019: NEW WINTER CALLING

| december 26, 2019

Prešli tri mesiace a to okrem striedajúcich sa ročných období a sezónnej výmeny šatníkov znamená aj príchod nového čísla Woman magazínu do stánkov. Opäť raz prináša na takmer 120 stranách mix toho najsviežejšieho a najinšpiratívnejšieho obsahu, ktorý momentálne hýbe ženským svetom. Nemalo by preto uniknúť ani vašej pozornosti – tu je pravidelná ochutnávka toho najlepšieho, čo v ňom nájdete.

Dominika Cibulková: Tenis je môj život. V otvorenej výpovedi Dominika Cibulková hovorí o všetkých pádoch a potknutiach, vydretých víťazstvách, vojnách mimo kurtu, ťažkých prehrách čI o životných križovatkách. Úryvok z novej knihy našej najznámejšej tenistky, na ktorej spolupracovala so spisovateľkou Andreou Coddington, nájdete exkluzívne v aktuálnom vydaní Womanu.

Lekcia inšpirácie: Nuda nehrozí. Zima patrí v módnom kalendári k tým menej zaujímavým sezónam, dianie na mólachi na uliciach zažÍva akýsi pravidelný zvláštny útlm. StačÍ sa však inšpirovať na tých správnych miestach a outfitová nuda počas chladných mesiacov vám naozaj nehrozí. Aj túto zimu si váš šatník zaslúži niečo extra.

Labutia pieseň Zaca Posena. Začiatkom novembra obletela módny svet správa, že známy americký návrhár Zac Posen sa rozhodol zatvoriť svoj módny dom. Neprehliadnite ohliadnutie sa za jeho plodnou návrhárskou kariérou – rovnako ako množstvo jeho fanúšikov po celom svete veríme, že koniec nie je definitívny a pauza nepotrvá dlho.

Sedemnástka s kohútom. Kto by si ho pomýlil? Na svete ho pozná hádam každý. Dokonca aj ten, kto nesleduje dianie na futbalových trávnikoch. Z vyholenej hlavy trčÍ čierny kohút a spoza štýlových okrúhlych okuliarov pozerajú trošku nesmelo chlapčenské očI. K jeho imidžu patrí aj tetovanie na rukách a na drese nosí číslo 17. Marek HamšÍk.

Najúspešnejší súrodenci módneho biznisu. Veľký módny biznis nie je plný len úspešných jednotlivcov, ale aj viacerých súrodeneckých párov. Bratské a sesterské duá, ktoré ich tvoria, sa vzájomne dopĺňajú a pracujú na spoločných projektoch. Predstavujú tiež jeden pre druhého motiváciu, vzor a podporu.

Marcel Holubec W.: Triomphe. Prvá autorská módna prehliadka dizajnéra Marcela Holubca W. s názvom „Triomphe“ je veľkolepým vyvrcholením a zhmotnením jeho túžob. Dizajnér v identicky pomenovanej kolekcii postavil svoj výnimočný koncept na umeleckej epoche baroka a na období bezhraničného módneho kultu rokoka so zámerom priblížiť ich veľkolepú nádheru s bohatou históriou.

Nežná vlasová revolúcia. Keď príde reč na sezónne vlasové aktualizácie, obzvlášť v zime platí, že tlačiť na pílu sa vždy nevypláca. Naopak – experti na módnych prehliadkach ukázali, že ku korunke krásy sa dá pristupovať aj inak. Nežne. S citom. A zároveň s dôrazom na to praktické. Pravidelný prehľad beauty trendov nechýba ani v zimnom čísle – tentokrát so zaostrením na vlasové dianie.

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.