WOMAN MAGAZÍN JAR 2020: SPRING URBANITY

| marec 17, 2020

Prešli tri mesiace a to okrem striedajúcich sa ročných období a sezónnej výmeny šatníkov znamená aj príchod nového čísla Woman magazínu do stánkov. Aj tentokrát prináša na takmer 120 stranách mix trendy článkov a tém, ktoré momentálne hýbu ženským svetom. Rozhodli sme sa dodržať pravidelný rituál a opäť raz prinášame ochutnávku toho najšťavnatejšieho, čo v ňom nájdete. 

Kto je Billie Eilish? Meno tejto tínedžerskej superstar dnešnej doby pozná hádam úplne každý. Zelené vlasy, nahnevaný výzor, temné texty – to všetko by mohlo byť jej druhým menom. Zvyšok? Záhada. Zákulisie kariéry mladej ikony odhaľuje, aké tajomstvá skrýva jedna z najväčších hudobných senzácií posledných rokov.

Lekcia inšpirácie: Farby trochu inak. Každoročná obmena šatníka zo zimného na jarný prináša zakaždým množstvo nálad, no jedna z nich sa zakaždým opakuje: je ňou prechod farieb od tých menej výrazných, zemitých k pestrým, farebným. Vždy sa to však nedeje v rámci rokmi zaužívaných vzorcov a tohtoročná jarná ulica je toho skvelým príkladom.

Jungle Urbanity. Jarný vietor už okrem prírody ovládol aj módne podsvetie. Aj tentokrát sa o módny editoriál postarala skvelá Daniela Retorre, ktorej džungľu v meste sa oplatí vidieť.  

Kabelky, ktoré pobláznili Instagram. Kolekcia nových „IT bags“ prichádza na scénu v plnej paráde aj v roku 2020. Na instagrame sa za nimi idú doslova zblázniť, čomu svedčí aj ich obrovská popularita medzi fashion influencerkami. Tohtoročná jarná línia prináša do šatníkov niektoré novopečené kúsky, no nesklamali ani preživšie kúsky z minulých sezón. Ktoré trendy budú vládnuť (nielen) virtuálnemu svetu?

Dokonale dokonalá. Starostlivosť o pokožku je dôležitá v každom období, no o to viac po mrazivom zimnom počasí, ktoré často zanecháva pokožku v dezolátnom stave. Prinášame zoznam noviniek zo sveta beauty produktov, ktoré vám i vašej pleti zaručia, že sa budete cítiť aj počas jari dokonale dokonalá.

Diéta bez odopierania. Skúste sa na diétu pozrieť tak trochu z iného uhla. Čo keby to už nemusel byť namáhavý proces, v ktorom 50% svojho času venujete presviedčaniu žalúdka, že nie je hladný, a zvyšných 50 trávite v posilňovni? Dá sa to aj inak. Pozrite si niekoľko spaľovačov, ktoré vám vedia chudnutie rovnako spríjemniť ako urýchliť. A to najlepšie – nájdete ich priamo u vás doma.

Fit po pôrode? Kedy a ako. Počas tehotenstva ženské telo prechádza obrovským množstvom zmien, a medzi ne prirodzene patrí aj nejaké to kilo navyše. Po pôrode sa môže zdať, že všetko je už stratené, no podľa našich informácií tu nádej stále je.

Fotografia je moja vášeň. Rozhovor s talentovaným fotografom Martinom Strankom a ako ho osud priviedol k jeho vášni k fotografii. Viac sa dočítate v jarnom čísle najštýlovejšieho slovenského magazínu.

 

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.