Anna Wintour v teplákoch

| máj 14, 2020

Ešte stále zúriaca pandémia koronavírusu spojená s domácou karanténou za posledné mesiace ovplyvnila životy obrovského množstva ľudí.

Zmenili sa pracovné podmienky, denná rutina, ba dokonca aj šatníky. Vplyv koronavírusu neminul ani osobnosti módneho sveta, ktoré sa chtiac-nechtiac takisto museli prispôsobiť novému prostrediu. Avšak až takéto drastické zmeny nikto nečakal.

Niektoré celebrity sú totiž až príliš kontroverzné na to, aby ich nejaká pandémia dokázala prinútiť vyzerať nie až tak decentne a upravene ako sme zvyknutí. Tento fakt však prevrátil na ruby prekvapivý post “ľadovej kráľovnej” dnešného módneho priemyslu.

Veľké tmavé okuliare, krátky strih, nekompromisný vizuálny charakter. Všetky indície smerujú len k jednému menu. Šéfredaktorka najúspešnejšieho módneho magazínu, amerického Vogue – Anna Wintour šokovala svet svojim netradičným outfitom. Na sociálnej sieti sa objavila oblečená do zladeného športového outfitu. Tepláky a mikinu značky Tory Burch spárovala s nadčasovými športovými teniskami značky Nike.

Takýto pohľad sa veru nenaskytá každý deň. Anna Wintour totiž nemá vo zvyku nosiť tepláky a donedávna si ju v nich málokto vedel čo i len predstaviť. Jej špecialitou sú skôr kvalitné šaty, kostýmy, vždy podčiarknuté nadčasovými či trendovými doplnkami. 

Fotka bola publikovaná v ten istý deň, ako Wintour publikovala svoj editoriál verejnosti so slovami “musíme sa prispôsobiť.” Nuž, ako je vidieť, svet po koronavíruse už nikdy nebude ako predtým…

 

Foto: instagram.com, fashionista.com

 

 

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.