WOMAN MAGAZÍN JESEŇ 2020: VESMÍRNA ODYSEA

| október 7, 2020

Jesenné obdobie okrem daždivých dní a hrejivých kúskov v šatníku znamená aj návrat výtlačkov Woman magazínu do novinových stánkov. Po krátkej prestávke vám opäť na takmer 120 stranách prinášame trendy a novinky zo sveta módy, krásy, prominentných tvárí a lifestylových vychtávok, ktoré momentálne hýbu ženským svetom. Nenechajte si ujsť ochutnávku nového čísla najštýlovejšieho slovenského magazínu pre ženy. 

Steve Madden už aj na Slovensku

Je človekom mnohých tvárí. Podnikateľ, ocenený dizajnér, obchodný mogul, na svojej ceste za úspechom musel prekonať nemálo prekážok. Podarilo sa mu však vydržať a dnes patrí jeho značka medzi jednu z najúspešnejších na svete. Topánkový magnát 21. storočia má geniálne vrodený zmysel pre to, že vie vystihnúť, čo je práve in a je tiež ohromným vizionárom. Prečítajte si exkluzívny rozhovor s dvoma šikovnými podnikateľkami, ktoré majú príchod jeho značky aj do krajov slovenských na svedomí. 

ZENDAYA: Silná a nezávislá

Je mladá, krásna a ešte aj mimoriadne úspešná. Hollywoodska hviezda Zendaya Coleman, vystupujúca pod pseudonymom Zendaya, svojimi úspechmi ohuruje (nielen) filmovú scénu. Na konte má už niekoľko desiatok filmov, muzikál, knihu, ba dokonca aj prestížnu cenu Emmy za najlepšiu herečku v dráme, vďaka role v trhákovom seriáli Euphoria. Jej cesta na vrchol ale nebola žiadnou prechádzkou rúžovou záhradou. Nechajte sa inšpirovať pôvabom mladej rolovej modelky, ktorá si je vedomá svojich kvalít a buďte aj vy silná a nezávislá.

VESMÍRNA ODYSEA 

Ďalšia kolekcia vizuálno-fotografickej dokonalosti v podaní fotografky Daniely Rettore sa tentokrát nesie v duchu netradičnej, ba až avantgardej “vesmírnosti”. Nechajte sa uniesť preč z tohto sveta dokonale spracovanými portrétmi, bez ktorých sa číslo Woman magazínu tradične nezaobíde. 

Face SOS

Starostlivosť o pleť by mala byť pre ženu v každom veku prioritou číslo jeden. O to viac si však pokožka vyžaduje pozornosť najmä okolo štyridsiadky. Neprehliadnite preto zoznam krokov, ktoré vám pomôžu sa dobre nielen cítiť, ale aj vyzerať o dekádu mladšie. Vybrali sme pre vás aj zopár produktov, ktoré vám zaručia krásnu a vypnutú pokožku ako nikdy predtým.

Parfum na celý život

Či už ste vo svete vôní úplný nováčik alebo ostrieľaný znalec, hľadanie vône, ktorá vám “sadne” môže byť omnoho náročnejšie, ako sa na prvý pohľad zdá. Ten pravý parfum sa totiž môže stať doslova vašim poznávacím znamením a zásadným spôsobom ako podčiarknuť osobnosť nositeľky. Ako ho však nájsť?

Životný štýl na mieru

Nie nadarmo sa hovorí, že sme to, čo jeme. Ak aj vy patríte k ženám, ktorým kľukatá cesta za vysnívanou postavou priniesla len sklamanie, zbystrite pozornosť. Podľa našich informácií existuje zaručený recept na úspech a kľúčovým bodom sú práve vaše miery. 

Čarokrásna, no nebezpečná alebo Dá sa (pre)žiť vo Venezuele?

Keď sa povie Venezuela, napadnú vám niektoré z týchto vecí: Najviac Miss Universe, Anjelský vodopád, Hugo Chávez, nepokoje, revolúcia, socializmus 21. Storočia, najnebezpečnejšie a najnásilnejšie hlavné mesto sveta Caracas, vraždy a násilie na dennom poriadku, najväčšia inflácia, nedostatok potravín a základných ľudských potrieb…Vitajte vo Venezuele.

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, NASE CASOPISY

Comments are closed.