Lila Grace Moss prvý krát na móle

| október 10, 2020

Pomyselnou bodkou za netradičným, no úspešným parížskym fashion weekom bola premiéra  len 18-ročnej Lily Grace Moss. Ratolesť supermodelky Kate Moss sa na móle po prvý krát objavila na prehliadke talianskej značky Miu Miu.

Fashion show za netradičných podmienok sa konala v utorok, 6. októbra, a jej otvorenie aj záver patril práve mladej Lily Grace. Počas svojho debutu predviedla vyzdobený vrchný diel a mini sukňu v rovnakom vzore, modré košieľkové šaty v štýle Babydoll a tiež sako a prešívanú sukňu.

Len pár dní po oslávení 18. narodenín sa Lily Grace ocitla vo svetlách reflektorov. Mladá modelka, ktorá sa predtým objavovala vo fashion projektoch, ako napríklad kozmetická kampaň s Marcom Jacobsom v roku 2018. V tom čase hovorila Kate o svojej túžbe podporiť Lilu v kráčaní v jej vstopách, napriek tomu, že mala určité výhrady po práci v módnom priemysle od deväťdesiatych rokov. Lily po prvý krát vstúpila na mólo v rovnakom veku ako jej matka, ktorá svoju prvú prehliadku predvádzala pre talianského módneho giganta Dolce&Gabanna. 

Hviezda sa po náročnom, no zaujímavom dni poďakovala tvorcom značky aj na svojej sociálnej  sieti, kde vyjadrila svoju radosť a nesmiernu poctu, že mohla byť súčasťou tejto magickej show, a zároveň ňou odštartovať svoju modelingovú kariéru. 


Foto: vogue.com, harpersbazaar.com

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.