Nenechajte si ujsť tieto tipy na prekrásnu adventnú domácnosť

| 26 novembra, 2020

Mäkké svetlo sviečok a vôňa vanilky už onedlho naplnia naše domovy. Inšpirujte sa našimi tipmi na trblietavý čas medzi končiacou jeseňou a Vianocami.

Advent je tu už o pár dní a  je čas, keď sa naše domácnosti rozžiaria drobnými svetielkami a rozvoňajú sladkým pečivom. Dni sa už výrazne skrátili, tak prečo si ich nepredĺžiť svetelnými reťazami a sviečkami, kré sa svojim teplým svetlom postarajú aj o príjemnú atmosféru?

LED it snow!

Sviečky z pravého vosku s pohyblivým LED plamienkom, dokonale imitujúcim efekt mihotania, sú krásnym a úplne bezpečným varianm horiaceho plameňa. LED reťaze majú nízku spotrebu, drobné LED svetielka v reťaziach sa nezahrievajú, takže znižujú riziko požiaru. Funkcia časovača zapne svetielka aj keď nie ste doma a vás privíta krásne rozsvietený domov.

F03F2D8F-BBF9-4690-A36D-30D9977C8EEA

 

Solárna energia je dobrá pre životné prostredie a jej zásoby sú nevyčerpateľné. Pri jej získavaní sa do ovzdušia neuvoľňujú skleníkové plyny ani iné znečisťujúce látky, čím je ohľaduplná ku klíme. Solárne svetlá z Tchibo spotrebujú menej energie než porovnateľné solárne lampy a pre svietia výrazne dlhšie.

Šperky dodajú každému outfitu šmrnc. Nečakajte na slávnostnú príležisť, veď zlaté či strieborné ligotavé doplnkysa hodia na každodenné nosenie. Perly zas podčiarknu ženskosť a nehu v každej z nás a sú rovnako univerzálne. Pokojne sa nimi vyzdobte, aj keď ste iba doma. Veď komu by už len prekážalo, že sa aj vo chvíľach sladkého ničnerobenia clhcete cítiť krásne?

Trblietky povýšia aj obyčajný sveter na štýlový kúsok.Nórsky vzor je v zimnej móde už klasika. Tú sezónu sa presúva z lyžiarskych svetrov aj na príjemne hebké pulóvre, čiapky, ponožky či šály. Jednoducho všade tam, kde má byť teplo a zároveň štýlovo. Pletený pulóver s nórskym vzoroms trblietavou priadzou je univerzálny – skombinujte ho podľa príležisti elegantnou sukňou alebo lpohodlnými legínami.

Pripravení na vypekanie?

perfektnými pomôckami ide pečenie aj zdobeniecukroviniek jedna radosť, takže radi pripravíte aj o jeden či dva plechy navyše. So vzorovaným valčekom budú vaše sušienky aj medovníky ten rok iné ako doteraz. Patria k vašej klasike škoricové hviezdičky? Podložka a šablóna na tie sladkosti vám uľahčia ich pečenie aj zdobenie. V predajniach Tchibo okrem nich dostanete aj množstvo vykrajovačiek rôznych tvarov a tiež praktickú trojposchodovú odkladaciu mriežku na chladnutie pečiva. Pom už len treba koláčiky uschovať v plechových dózach a dobre odložiť, aby ich do Vianoc mlsné jazýčky nevyjedli.

Všetko pre nádhernú a pohodovú predvianočnú domácnosť nájdete v predajniach Tchibo, v Tchibo kútikoch vo vybraných predajniach COOP Jednota v Čadci, Galante, Nitre, Nových Zámkoch a v Prievidzi a tiež na www.tchibo.sk.

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING, VYCHYTÁVKY