Inšpirácie pre najkrajšie a pohodové Vianoce

| 12 decembra, 2020

Inšpirujte sa klasickými aj netradičnými tipmi na dekorácie, slovanie a spoločné pohodovo strávené chvíle, kré vám prináša Tchibo.

Tohročné Vianoce budú iné, ako doterajšie. Či budú šťastné a veselé však nezáleží na m, čo sa deje okolo nás, ale na m, ako ich prežívame my sami. Spolu s rodinou, blízkymi, priateľmi si vieme vytvoriť tie najkrajšie chvíle, na kré budeme ešte dlho s láskou spomínať. Aby boli aj krásne vyzdobené vonku aj vnútri, na sle aj na stromčeku a dokonca aj pod ním, inšpirujte sa sviačnými dekoráciami a tipmi na darčeky z Tchibo. Spolu s voňavou kvalitnou kávou ich nájdete na stránke tchibo.sk, v predajniach Tchibo a tiež v Tchibo kútikoch vo vybraných predajniach COOP Jednota v Čadci, Galante, Nových Zámkoch, Nitre a v Prievidzi.

Hoci sú reštaurácie a cukrárne zatvorené, vaša domácakaviareň môže byť otvorená tak dlho, kým budú malí predavači vládať. S radosťou vám naservírujú niekrý z kvalitných druhov káv Tchibo a pridajú aj pečivo, kré ste spolu piekli pred Vianocami.

Čo navodí doma tú pravú atmosféru Vianoc? Predsa dekorácie a svetielka! LED sviečky z pravého vosku z Tchibo dokonale simulujú mihotavý plameňˇ a sú tak bezpečnou náhradou sviečok. Zatiaľ čo klasické sviečky raz-dva vyhoria, LED svietia nekonečné hodiny a s funkciou časovača sa samé zapnú aj vypnú.

Svetelné reťaze a ďalšie svetielka rôznych tvarov a veľkostí na vnúrné aj vonkajšie použitie z Tchibo majú nízku spotrebu a znižujú nebezpečie požiaru, preže sa neprehrievajú.

Vonkajšie sviačné svietidlá, využívajúce solárnu energiu, sú dobré pre životné prostredie. Pri jej získavaní sa do ovzdušia neuvoľňujú skleníkové plyny ani iné znečisťujúce látky. Je ohľaduplná ku klíme a jej zásoby sú nevyčerpateľné. Navyše solárne svetlá z Tchibo spotrebujú menej energie než porovnateľné solárne lampy a pre svietia výrazne dlhšie.

Sviačné servírovanie si vyžaduje poriadne veľký stôl… alebo dômyselné riešenia. Aj tie nájdete v Tchibo. Sviačné menu bude pre všetkých zúčastnených uvoľnenejšie, keď každý prispeje nejakou lahôdkou. Aj pre nájdete v kolekciách Tchibo množstvo praktických produkv na prípravu, prepravu a servírovanie lahôdok pre všetkých.

Najlepšie darčeky sú tie, kré spoja celú rodinu. S vianočným minibowlingom sa zabavíte po celý rok, rovnako ako s karvými hrami, skladačkami a retro hernými konzolami, kré Tchibo ponúka.

Udržateľné balenie darčekov sa stalo him tých sviatkov a  je dobre. Eliminuje sa tak odpad z jednorazového darčekového papiera a tým sa šetrí životné prostredie. V Tchibo dostanete látkový darčekový „papier“ z kvalitnej biobavlny, teda zo suroviny, pesvanej v súlade s ochranou životného prostredia, čím podporíte udržateľnosť hneď dvakrát. Rôzne veľkosti, farby a spôsoby skladania premenia každý darček na jedinečný kúsok. Rovnako tak papierové vrecúška na opakované použitie, kré si dokonca môžete s deťmi vyzdobiť priloženými nálepkami a vyfarbiť farbičkami podľa vlastného vkusu.

Vianoce sú obdobie, keď oveľa častejšie než „ja“ používame „my“. Spoločne pečieme, spoločne zdobíme a spoločne zdieľame príjemné chvíle – a môžeme zdieľať aj spoločný vzhľad. Umocní pocit spolupatričnosti a navodí atmosféru rodinnej pohody. Doprajte si cez sviatky aspoň jeden pyžamový deň, vytiahnite spoločenské hry, staré foalbumy, pozrite si spoločne film alebo rozprávku a užívajte si vzácne chvíle, keď jediné, čo treba, je byť spolu. Tchibo vám praje krásne Vianoce!

 

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING