Sex v čase lockdownu

| marec 14, 2021

Nekonečné predĺžovanie lockdownu sa možno na prvý pohľad zdá ako ďalšia rana pod pás, no našťastie sa v ňom nájde aj jedna výhoda. Všetok tento novo nájdený čas strávený (najčastejšie) s vašim partnerom sa dá hneď niekoľkými spôsobmi okoreniť. A to najmä v posteli.

Popoludňajšia rozkoš

Uistite sa, že je váš online konferenčný hovor ukončený, kamera vypnutá a hor sa na ostrov rozkoše. Poobedňajší sex je ideálnou voľbou najmä po stresujúcom dni plnom povinností. Vy aj váš partner sa tak môžete príjemne uvoľniť a očistiť svoje telo od všetkých negatívnych emócií. Navyše sa po dobrom sexe aj dobre spí, takže budete obaja dokonale odpočinutí, spokojní a šťastnejší – až kým si nedoprajete druhé kolo pred nočným spánkom.

Fantasy vzrušenie

Áno, teraz je čas urobiť niečo s tou blond parochňou, či sexy haloweenskym kostýmom, na ktorý za posledné roky sadal v skrini prach. Teraz je ten správny čas na to, aby ste vy, aj váš partner boli kreatívni, a vyskúšali si všetko, o čom ste sa kedy rozprávali, snívali, či odkladali. Či už je to obľúbená superhrdinka, herecká rola, či len fiktívna situácia, práve teraz máte dokonalú príležitosť na ich zrealizovanie. A pamätajte, fantázii sa medze nekladú.

Nič nie je príliš

Keďže spolu trávite nemálo času každý deň, sedem dní v týždni, hranica trápnych či nepríjemných okamihov výrazne poklesla. Možno práve preto je teraz ideálna šanca, aby ste so svojim partnerom mohli konečne zažiť svoju vysnívanú sexuálnu fantáziu. Nebojte sa experimentovať a prihoďte do mixu zopár hračiek, či polôh. Takisto netreba zabúdať ani na zmenu miesta. Zameňte otrepané pohodlie postele a skúste sa rozšantiť aj na iných, viac kontroverzných miestach – ako je napríklad aj umývadlová skrinka, kuchynská linka, či studená kúpelňová podlaha.

Popusťte uzdu svojej fantázie, zahoďte predsudky a pretransformujte svoj čas strávený v karanténe na nezabudnuteľnú kapitolu v oblasti vášho sexuálneho života, na ktorú budete obaja spomínať ešte dlho po jej ukončení.

Foto: harpersbazaar.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VZŤAHY & SEX

Comments are closed.