Jemné, dôkladné a udržateľné: váš nový spôsob čistenia pleti

| 17 mája, 2022

Nová generácia tuhých mydiel sa v našich kúpeľniach objavuje nielen v podobe klasických produktov na umývanie, ale aj v podobe šampónov či balzamov. Ich zloženie totiž miluje nielen naša pokožka a vlasy, ale aj príroda. S ohľadom na posledné trendy prichádza NIVEA s novým radom čistiacich pleťových mydiel MagicBAR.

Čistenie je úplným základom starostlivosti o pleť, a to aj vtedy, keď sa vôbec nelíčite. Nejde len o odstránenie zvyškov mejkapu, na pokožke sa totiž drží prach a ďalšie nečistoty z ovzdušia, tiež maz a pot, ktorý naša pokožka prirodzene produkuje. Dôležité je vybrať si produkt presne pre váš typ pleti. Zabudnite na radu, že mydlo na tvár nepatrí.

Prečo NIVEA MagicBAR

Klasické mydlá sú alkalické, takže majú pH vysoko nad prirodzeným pH pokožky. V dôsledku toho môžu pokožku dráždiť a vysušovať ju. Preto bola pri vývoji NIVEA MagicBAR použitá špeciálna technológia Syndet, vďaka ktorej je ich pH okolo 5, čo je prirodzená pH hodnota pokožky. Mydlá NIVEA MagicBAR preto čistia veľmi jemne, a súčasne aj veľmi efektívne.

Hviezdy udržateľnosti

Je skvelé, keď môžete spojiť príjemné s užitočným. A to v prípade nových čistiacich mydiel NIVEA MagicBAR na tvár platí dokonale. Nielenže ide o perfektný spôsob čistenia tváre, ktorým dokonale odstránite mejkap a ďalšie nečistoty, ale súčasne ide o najudržateľnejšie produkty na čistenie tváre, ktoré Nivea za 150 rokov skúseností vyvinula. Neobsahujú žiadnemikroplasty, 99 % ingrediencií je 100 % vegánskych, obaly sú plne recyklovateľné. NIVEA MagicBAR je prvá certifikovaná séria prírodnej kozmetiky značky NIVEA, ktorá spĺňa všetky prísne smernice Ecocert® Cosmos Natural Label.

Ako mydlá skladovať?

Ideálne je zohnať si mydleničku, teda odkladaciu nádobku, na ktorej produkt dobre vyschne a nerozmočí sa. Preto je dôležité, aby mala nádobka odtokové dierky či vrúbkovaný povrch. Je vhodné odložiť ju na miesto, kam sa nedostane napríklad voda zo sprchy, aby mydlo nevlhlo.

Čistiace mydlo s ružou

Obsahuje ružové extrakty, ktoré pleť hydratujú a zanechávajú ju sviežu. V zložení nájdete tiež vitamín E, ktorý zabraňuje predčasnému starnutiu pleti a vyživuje ju zvnútra. Mydlo nenarušuje prirodzené pH pokožky, takže žiadne začervenanie a vriedky, ale len hebká, žiarivá a čistá pleť, navyše v duchu udržateľnosti a ochrany životného prostredia.

Čistiace mydlo pre citlivú pleť

Ak je vaša pleť citlivá, spoľahnite sa pri jej čistení na mydlo s olejom z hroznových jadierok, ktoré čistí jemne a šetrne. Mydlo je v súlade s prirodzeným pH vašej pleti, takže vás nečaká žiadne začervenanie ani vriedky, len čistá, svieža a zamatovo hebká pleť.

Peelingové pleťové mydlo so zeleným čajom

Spojenie kaolínovej hliny, ktorá sa postará o odstránenie odumretých kožných buniek a extraktu zo zeleného čaju spôsobí, že sa vaša pleť bude môcť nadýchnuť a krásne rozkvitne, pričom bude dokonalo vyčistená a zmatnená.

Peelingové pleťové mydlo s uhlím

Vedeli ste, že aktívne uhlie dokáže absorbovať 200-krát viac nečistôt, než je jeho vlastná váha? Ak chcete pleti dopriať dôkladnú očistu, siahnite po peelingovom pleťovom mydle s aktívnym uhlím. To vašu pleť vyčistí do hĺbky a zanechá ju zamatovo hebkú na dotyk.

Čistiace pleťové mydlá NIVEA, 75 g, 6,49e

 

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING, VYCHYTÁVKY