Toto by vám na Vianoce nemalo chýbať 

| 12 decembra, 2023

Inšpirujte sa klasickými aj netradičnými tipmi na dekorácie, stolovanie a spoločné pohodovo strávené chvíle.

Spolu s rodinou, blízkymi, priateľmi si vieme vytvoriť tie najkrajšie chvíle, na ktoré budeme ešte dlho s láskou spomínať. Aby boli aj krásne vyzdobené vonku aj vnútri, na stole aj na stromčeku a dokonca aj pod ním, inšpirujte sa sviatočnými dekoráciami a tipmi na darčeky z Tchibo. Spolu s voňavou kvalitnou kávou ich nájdete na stránke tchibo.sk, v predajniach Tchibo a tiež v Tchibo kútikoch vo vybraných predajniach.

Vôňa vanilky, medovníkov a kávy

Pravá sviatočná atmosféra sa domom šíri ako vôňa vanilkových rožtekov a medovníkov. Pečenie s najmenšími je radosť, aj keď to znamená o čosi väčšie upratovanie. S tým, ako aj s pečením, vám tiež pomôže Tchibosvojimi praktickými pomocníkmi do celej domácnosti. A ku koláčikom si naservírujte niektorú z kvalitných druhov káv Tchibo.

Svetielka, ktoré sa vypnú samé

Čo navodí doma tú pravú atmosféru Vianoc? Predsa dekorácie a svetielka! LED sviečky z pravého vosku z Tchibo dokonale simulujú mihotavý plameň a sú tak bezpečnou náhradou sviečok. Zatiaľ čo klasické sviečky raz-dva vyhoria, LED svietia nekonečné hodiny a s funkciou časovača sa samé zapnú aj vypnú.

Solárna energia pre radosť

Vonkajšie sviatočné svietidlá, využívajúce solárnu energiu, sú dobré pre životné prostredie. Pri jej získavaní sa do ovzdušia neuvoľňujú skleníkové plyny ani iné znečisťujúce látky. Navyše solárne svetlá z Tchibospotrebujú menej energie než porovnateľné solárne lampy a preto svietia výrazne dlhšie.

Krásne servírovanie

Sviatočné servírovanie si vyžaduje poriadne veľký stôl… alebo dômyselné riešenia. Aj tie nájdete v Tchibo. Sviatočné menu bude pre všetkých zúčastnených uvoľnenejšie, keď každý prispeje nejakou lahôdkou. Aj preto nájdete v kolekciách Tchibo množstvo praktických produktov na prípravu, prepravu a servírovanie lahôdok pre všetkých. 

Darčeky pre malých…

Najlepšie darčeky sú tie, ktoré spoja celú rodinu. V Tchibo dostanete hračky pre deti, ktoré pobavia a zároveň podporujú rozvoj jemnej motoriky či logické myslenie.

… aj pre veľkých

No nájdete tu aj „hračky“ pre pánov – technologické vychytávky, ktoré mužom spravia radosť najmä svojou praktickosťou a kvalitným prevedením.

Spoločné chvíle sú najväčší dar Vianoc

Doprajte si cez sviatky aspoň jeden pyžamový deň, vytiahnite spoločenské hry, staré fotoalbumy, pozrite si spoločne film alebo rozprávku a užívajte si vzácne chvíle, keď jediné, čo treba, je byť spolu. Tchibovám praje krásne Vianoce!

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhochTchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchiboprepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie. 

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami TchiboEduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibonezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne.Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.

Tags:

Category: HOMEPAGE, TRENDY & SHOPPING