Archeoskop jar 2017

| marec 24, 2017 | 0 Comments

Nový vietor
Mesiace, v ktorých sa príroda prebúdza z dlhého spánku, vtrhnú do vášho života ako síce voňavý, ale predsa len prudký vietor, ktorý zvlní pokojnú hladinu a prejaví sa veľmi akčnými aspektmi. Bude okolo vás rušno, vy však budete vo svojej koži. Vrhnete sa s optimizmom do práce, s veľkou chuťou učiníte svoj súkromný svet lepším a priblížite sa míľovými krokmi k svojmu vysnívanému cieľu.

Text: Judita Katona Peschlová

Opustiť staré, zabehnuté koľaje starých návykov nebude jednoduché, ale ak sa budete chcieť dopracovať k svojmu nebu na zemi, budete sa ich musieť vzdať a veľmi dôkladne zvážiť, čo zo svojich zvykov vypustiť, a na čo pokrokovejšie sa zamerať.

Niektorý z vašich nových obľúbených nápadov vám prinesie úspech. Vďaka dôkladne naplánovaným krokom sa presadíte rýchlejšie.

Na jar tohto roku stretnete vzdelané a milé osoby, ktoré dokážu zo svojich pracovných a obchodných záujmov vytvoriť príjemnú udalosť, prinášajúcu prospech a zisk všetkým.

Dostanete dôležité správy a tiež odpovede na vaše pálčivé otázky.


Archetyp: Janus/Hathor (ľudia narodení v januári)
Podarí sa vám dokončiť začaté projekty a dočkáte sa vysnívaného úspechu. Prípadný pocit ohrozenia na pracovisku či kdekoľvek inde sa stratí, získate viac odvahy a prekročíte svoj “vlastný tieň”.

Vaše modlitby budú vyslyšané, dočkáte sa pomoci v rôznych smeroch. Z mnohých svojich aktivít budete mať úžitok.

Začnú sa okolo vás diať prazvláštne a nekaždodenné udalosti.

Úroveň vašej príťažlivosti pre opačné pohlavie sa zdvihne na najvyššiu latku.

 

Archetyp Animus/Anima (ľudia narodení vo februári)
Prichádza obdobie pre vás veľmi sľubné. Vaše očakávania sa naplnia, každá šanca sa zrealizuje. Koniec jari vás poteší niečím nečakaným. V minulosti naštartované zmeny by mohli konečne dôjsť zdarného zavŕšenia. Ovocie vášho úsilia dozreje. Niekoľko vlastných vynikajúcich ideí budete môcť speňažiť.

Pri riešení svojich problémov zvolíte rozumnú stratégiu.

Jarné fluidum vznešenosti k vám bude neodolateľne priťahovať ľudí, ktorí vám ochotne pridržia rebrík vedúci k životnému úspechu.

 

Archetyp Bojovník/Amazonka (ľudia narodení v marci)
Jaro vás zastihne v činorodej aktivite, angažovať sa budete vo viacerých oblastiach. Prach vašich dní rozvíria zvraty rôzneho druhu, prídu pozitívne životné zmeny. Pod lúčmi jarného šťastia budete takmer blažení.

Pritiahnu vás buďto športové stretnutia alebo tvorivé činnosti, prostredníctvom ktorých zvýšite svoje skóre na pracovisku.

Vaše predstavy o vybájenom partnerovi sa začnú zhmotňovať, jak vám prinesie zaujímavé prekvapenie.

 

Archetyp Otec/Matka (ľudia narodení v apríli)
Zásluhou svojej kreativity budete poverení niečím dôležitým a tiež patrične ocenení. Vaše jarné úlohy však budú vyžadovať dokonalosť v detailoch, intenzívnu kooperáciu so svojím okolím, pozorné monitorovanie celkovej situácie a jednoznačné vyjadrovanie.

Prípadné prekážky ľahko zdoláte, trápenia rýchlo pominú.

Závoj ilúzií stenkne a vy ľahko prekuknete tých, ktorí by vás chceli oklamať, využiť či dokonca okradnúť. V rodinných a osobných vzťahoch zavládne pokoj a mier.

 

Archetyp Rytier/Princezná (ľudia narodení v máji)
Pri akomkoľvek jarnom “otrase” sa okamžite vynorí niekto, kto vás uteší a ochráni. Cez potenciálne nebezpečenstvo sa bezpečne prehupnete bez straty bodu a vyhnete sa aj všetkým zbytočným komplikáciám. Váš život sa zlepší, príjmy zvýšia.

Nadobudnete novú dôveru v seba a vo svoju pozitívnu perspektívu.

Svoje nápady nechajte dozrieť do leta a vyčkajte na správnu chvíľu, kým ich zverejníte.

Vaše vzťahy sa stabilizujú a upevnenia, v tomto období však nedôverujte cudzím ľuďom, ktorí vás budú chcieť nalákať na výnosné podnikanie.

 

Archetyp Hermafrodítos (ľudia narodení v júni)
Jarné udalosti vás primäjú k rozvážnym rozhodnutiam a následným uvážlivým krokom. S pokojnou mysľou sa účinne vyhnete nebezpečenstvu a rizikám. Čo, kedy a ako máte robiť, vám osud presne nalinkuje. Na realizáciu potrebných úkonov budete mať dostatok sily, výdrže a trpezlivosti.

Ak by vás napadlo hľadať nové zamestnanie, na konci jari nebude pre vás problém ho nájsť.

Od zradných pokušení vás včas odvráti niekto, kto vás má naozaj rád.

 

Archetyp Bes/Hestia (ľudia narodení v júli)
S tohtoročnou jarou vstúpi do vášho života obnova, regenerácia, radosť a pokoj, taktiež však veľký príval energie a prebudeného temperamentu. Začnú sa spontánne diať veci, ktoré budú smerovať ku šťastnému životu, o akom už dávno snívate.

Zbavíte sa pochybností, obáv a neistoty a budete si istejší vo svojich zámeroch.

Prídu zaujímavé ponuky, ktoré vám časom umožnia povýšenie alebo postup na vytúžené pracovné miesto.

Pribrzdite vo svojich prípadných sklonoch k unáhlenosti a nepremysleným krokom.

 

Archetyp Kráľ/Kráľovná (ľudia narodení v auguste)
Spočiatku bude vaša jar dosť jednotvárna, neskôr však veľmi pestrá, lebo vás stretne niečo skutočne zaujímavé. Dostane sa vám veľkej podpory, čo posilní vašu sebaistotu a podporí vytrvalosť pri realizovaní jarných plánov.

Bude potrebné začať väčšmi rozvíjať spoločenské aktivity, vďaka ktorým narazíte na niečo priam fascinujúce.

Z vášho života sa postupne vytratí všetko, čo už nemá pevné korene.

V záležitostiach vzťahov dokážete zachovať chladnú hlavu. Vaše zamestnanie a nároky rodiny by sa však na jar mohli dostať do rozporu. Snáď by stálo za to učiniť v tejto oblasti zásadný zvrat.

 

Archetyp Pustovník/Samotárka (ľudia narodení v septembri)
Záležitosti zdanlivo uviaznuté na mŕtvom bode sa na jar dajú do pohybu. Pred akýmkoľvek konečným rozhodnutím si však vypočujte názory ostatných. Niekto z vášho okolia vás bude inšpirovať k získavaniu rôznych užitočných vedomostí, ktoré sa vám budú hodiť v lete alebo na jeseň.

Čakajú vás nádejné vyhliadky, nesmiete však podľahnúť chuti na slastné ničnerobenie. Všetko vás bude naopak nútiť nezabudnúť na realitu všedných dní.

Dostanete príležitosť prežívať vo vzťahoch harmóniu a snáď aj romantiku.

 

Archetyp Anjel (ľudia narodení v októbri)
Ku koncu jari budete mať konečne dostatok času a priestoru na realizáciu svojich plánov, nepremárnite preto ani chvíľku. Blýska sa vám na lepšie časy. Spolupráca v správne zvolenom tíme sa ukáže byť cestou k bohatstvu a úspechu. Ľudia z najbližšieho okolia budú s úžasom sledovať vaše presné odhady a dobre zacielenú činnosť.

V ohnisku vášho záujmu sa ocitnú peniaze. Nedovoľte drobným finančným ťažkostiam, aby vás vyviedli z konceptu a zvážte svoje priority.

Nesnažte sa prispôsobovať ľuďom, ktorých ciele sa nezhodujú s vašimi.

Vyvarujte sa riskantných alebo fyzicky náročných aktivít.

 

Archetyp Šaman/Čarodejka (ľudia narodení v novembri)
Na jar sa vám dostane viac lásky, priateľstva a priazne ako inokedy. Budete vnímavejší k príležitostiam, ktoré vám prinesú dlhodobý prospech. Niektoré udalosti vám vyčaria úsmev na tvári, uvoľníte sa a budete mať dobrú náladu.

Prekonáte strach zo zmien a neznámych situácií.

Všetko, čo by ste v jarných mesiacoch chceli podniknúť, plánujte dopredu a všímajte si pritom detaily, nielen celok.

Nepreháňajte to s míňaním peňazí, najmä v máji.

Čas venovaný najbližšom sa na jar ukáže byť výhodnou “investíciou”. Milostný život niektorých z vás bude však dosť turbulentný.

 

Archetyp Strážca/Strážkyňa pokladov (ľudia narodení v decembri)
Jarné vplyvy by mali byť pre vás veľmi priaznivé. Objavia sa nové vyhliadky a príležitosti. Ak na sebe zapracujete, dočkáte sa šťastných koncov takmer ako v rozprávke.

Vašou základnou jarnou témou bude komunikácia, cestovanie, výhodné obchody a osobné výhody. Vystríhajte sa ostrejším verbálnym reakciám, mohli by mať nepríjemné následky.

Silnou stránkou sa u vás na jar ukáže byť schopnosť nechať sa inšpirovať úplne nečakanými zdrojmi. Je možné, že sa konečne pustíte do niečoho, čo ste chceli skúsiť už dávno a možno sa aj rozhodnete pre niečo nové a netradičné.

 

Category: ASTROLÓGIA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.