Bohémsky vlasový glamour

| november 24, 2017

To najlepšie zvykne prichádzať nakoniec – a pokiaľ ide o trendové účesy, tento rok to platí do bodky. Nový hit medzi zvodnými strihmi naviac neservírujú prehliadkoví vlasoví majstri, ale ženy, ktoré majú dokonalý výzor v popise práce: preslávené modelky značky Victoria’s Secret, oficiálne známe ako Anjelikovia či neoficiálne ako najkrajšie ženy planéty. A ak by ste sa niekým rozhodne mali inšpirovať, sú to práve ony.

Bohémska ofina je novým vlasovým hitom medzi modelkami, ktorý inšpiruje aj vás.

So zimnou vlasovou aktualizáciou na bohémsky spôsob ako prvá prišla anjelská blondínka Elsa Hosk. Tá zavesila na Instagram (ostatne, kde inde) fotku s mimoriadne vydareným účesom, ktorý na prvý pohľad pripomínal seriálovú hviezdu deväťdesiatok – Jennifer Aniston alias Rachel z kultového sitkomu Priatelia. Nečakajte však žiadne retro, modelka upravila výsledok do veľmi modernej podoby, ktorej nasadil korunku objemný vzhľad ako čerstvo po vyfúkaní.

Elsa Hosk.

Netrvalo dlho a na hodenú rukavicu reagovali jej ďalšie kolegyne z najpompéznejšej prehliadky súčasnosti. Konkrétne Taylor Hill navštívila kaderníka s požiadavkou, aby ju premenil na kráľovnú festivalových lookov. Čo na tom, že letná sezóna – ako minulá, tak aj budúca – je ešte poriadne ďaleko? Vrstvené pramene a nadivoko zostrihaná ofina, rozdelená v polovici tak nenápadne, až sa zdá byť súčasťou postranných vĺn, jej zvýraznila lícne kosti a zabezpečila výsledok, do ktorého sa snáď ani nejde nezamilovať.

Taylor Hill.

No a do tretice prispela kamienkom do inšpiračnej mozaiky aj Romee StrijdBlonďavá kráska zase stavila na styling a la šesťdesiate roky, ktorého obe časti zjednocovala – opäť raz – jemne predelená ofina, zapierajúca svoju identitu. Nepotrebujete byť odborníčkou na históriu účesov, aby ste v tomto looku spoľahlivo rospoznali inšpiráciu hravým štýlom Françoise Hardy či absolútneho ženského arbitra tohto účesu, Jane Birkin. Kto tvrdí, že bohémska nálada je záležitosťou letných mesiacov? Týmto zvodným zostrihom si ju privodíte okamžite. Ideálna voľba, ako osviežiť imidž (nielen) pred zimnou párty sezónou.

Romee Strijd.

Foto: Instagram

Tags:

Category: HAIR & MAKEUP, HOMEPAGE

Comments are closed.