Smartfónom k lepšiemu sexu?

| november 25, 2017

V dnešnej dobe sa na smartfóny a ich funkcie spoliehame v takmer každej oblasti života. Potrebujete odporučiť reštauráciu? Dobrý hotel na poslednú chvíľu? Alebo odvoz na párty? Od všetkého vás delí len pár klikov na technologickom zariadení, bez ktorého si už málokto vie predstaviť život.

Ak ste si však dosiaľ mysleli, že intímnym záležitostiam sa možnosti tohto pokroku dosiaľ vyhýbali, rýchlo vás vyvedieme z omylu. Teraz nemáme na mysli Tinder a podobné zoznamovacie aplikácie, určené na hľadanie “bokoviek”. Aktuálnym hitom sú tie, ktoré vnesú do vašej spálne novú iskru. Vybrali sme štvoricu takých, ktorú sa oplatí vyskúšať. Kto tvrdí, že mobil nepatrí do spálne, ten zaručene žiadnu z nasledovných nevyskúšal…

Pillow

Táto aplikácia vám naordinuje mesiac trvajúcu “terapiu sexom”, ktorá má štyri úrovne, každú trvajúcu týždeň. Odporúča vám úlohy, ktoré by ste mali plniť. Zo začiatku sa sústreďujú na zlepšenie intimity, komunikácie či sebavedomia. Časom však príde aj na väčšie výzvy, ako je napríklad pátranie po erotogénnych zónach. Nakoniec vás čaká veľké finále, v čom však spočíva, už musíte objaviť sama…

Kindu

Ak poznáte Tinder, v Kindu sa budete cítiť ako doma. Fungujú totiž na podobnom princípe s jediným rozdielom – namiesto potenciálnych partnerov si vyberáte erotické nápady. Ich zoznam je skutočne bohatý, a ak sa sa vám niektorý zapáči, stačí ho len zrealizovať. Samozrejme, objavovanie najlepšie funguje, ak si ju stiahne aj váš partner.

iKamasutra

Ako už názov napovedá, ide o encyklopédiu milostných polôh, spracovanú v technologicky modernej a čiastočne interaktívnej forme. Pozitívom je, že polohy sú zoradené do prehľadných kategórií, pričom každá je podrobne vysvetlená a a tie nebezpečné obsahujú aj upozornenie, aby nedošlo k úrazu. Najlepšie je, že polohy postupne “odomykáte” a po ich splnení, resp. vyskúšaní sa posúvate v pomyselnej hre stále vyššie. Niektoré z nich sú platené, no život v spálni spoľahlivo osvieži už Lite verzia, ktorá je zdarma.

BangFit

Vedeli ste, že 30 minút sexu je z energetického hľadiska ekvivalent približne 5 kilometrovej jazdy na bicykli? A že v priebehu tohto procesu spálite kalórie, ktoré by ste získali z dvoch hot-dogov? Zábavná aplikácia BangFit spája dve veci, ktoré máme najradšej: sexuálne vyžitie a zdravý životný štýl. Ako? Prevedie vás viacerými spôsobmi, ako sa “presexovať” k lepšiemu spaľovaniu kalórii, zdravšej kondícii a vo všeobecnosti k väčšej zábave s bonusom, ktorý po čase uvidíte na vlastnom tele. Reč je o procese, na ktorý pozná angličtina veľavravný výraz – sexercise. Miestami to bude náročnejšie, no výsledok rozhodne bude stáť za to.

Foto: businessinsider.com.au

Tags:

Category: HOMEPAGE, VZŤAHY & SEX

Comments are closed.