LOUBOUTINOVE HVIEZDNE VOJNY

| december 15, 2017

O nekorunovanom cisárovi topánkového dizajnu, francúzskom návrhárovi Christianovi Louboutinovi, je známych mnoho vecí, no nasledovnú pikošku ste o ňom zaiste nevedeli: je veľkým fanúšikom Star Wars, teda Hviezdnych vojen. Táto kultová filmová séria predstavuje pre fanúšikov sci-fi žánru niečo ako svätý grál, či základný kameň modernej populárnej kultúry, pričom posledný mesiac tohto roka majú jej fanúšikovia zakrúžkovaný v kalendároch červenou farbou.

Kolekcia Christiana Louboutina, inšpirovaná najnovším filmom Star Wars.

Dôvod? Do kín totiž v polovici decembra prichádza ďalšia časť mimoriadne úspešnej filmovej franšízy. Pokračovanie ságy nesie názov Star Wars: The Last Jedi a pri príležitosti jej propagácie značka Star Wars spojila sily práve s tvorcom luxusných topánok, ktorého výtvory sú snom každej správnej topánkovej maniačky. Ako asi takáto kolaborácia mohla dopadnúť?

Výsledok má podľa očakávania nositeľnú podobu, no v mimoriadne špeciálnom šate – Louboutin vytvoril exkluzívnu minikolekciu topánok, inšpirovanú štvoricou hlavných ženských postáv z filmu. Nakoľko ide o špeciálnu limitovanú edíciu, každý vyrobený model bude podpísaný samotným dizajnérom a exkluzívnemu statusu zodpovedá aj spôsob nadobudnutia: topánky sa totiž dražia

Štyri dni pred Vianocami budú oznámené mená šťastných majiteliek, pričom sa odhaduje, že cena za jeden pár môže poľahky prekonať aj 10-tisíc dolárov. Luxusným (a zároveň poriadne extravagantným) ihličkám však nemožno uprieť, že majstrovský dotyk svojho autora reprezentujú už na prvý pohľad. 

Foto: Christian Louboutin, harpersbazaar.com

Tags:

Category: HOMEPAGE, VYCHYTÁVKY

Comments are closed.