CELEBRITNÝ COFFEE MOMENT

| marec 10, 2020

Nespresso, prémiový líder v oblasti porciovanej kávy, sa už viac ako 30 rokov venuje vďaka svojim odborníkom na praženie spoločne s výskumníkmi zaoberajúcimi sa potravinárstvom vytváraniu jedinečných kávových zmesí vkapsulách určených na jednoduchú a pohodlnú domácu prípravu tohto pravdepodobne najznámejšieho nápoja na svete. Ich poslaním je zároveň byť priekopníkmi a nastavovať latku najvyššej kvality.

Značka taktiež dbá na ekológiu a udržateľnosť – to znamená, že použité hliníkové kapsule sú 100% recyklovateľné a taktiež cielene zavádza efektívne programy na pestovanie kávovníkov, šetrne využíva prírodné zdroje, či zlepšuje životy pestovateľov a ich komunít v spolupráci s organizáciou Rainforest Alliance.

Na Slovensku pôsobí značka síce o niečo kratšie, ale jej atraktívnu ponuku a kvalitný servis poznajú spotrebitelia už dlhšie práve zo zahraničia. Cestu k nej si našlo aj viacero známych osobností a niektoré z nich vám ako slovenskí Nespresso Ambasádori radi predstavia svoj kávový rituál a odhalia čo to zo svojho súkromia prostredníctvom krátkych spotov, ktoré nájdete na sociálnych sieťach a web stránke Nespresso. Inšpirujte sa a začnite svoj príbeh aj vy!

Táňa Pauhofová / herečka

Od malička bola fascinovaná divadlom, od srdca je spontánna a nesmierne talentovaná. Filmové kulisy či divadelné javisko sú miestom, kde pre ňu káva hrá rovnako dôležitú, ak nie jednu z hlavných úloh. Povzbudivá, ale zároveň jemná a decentne aromatizovaná Nespresso zmes BARISTA CREATIONS VANILIO je Tániným favoritom na prípravu Caffè Latte, jednou z jej mnohých obľúbených mliečnych receptúr. Tie si bez starostí a v pohodlí domova pripravíte napríklad s kávovarom Gran Lattissima aj vy.

Matej “SAJFA“ Cifra / moderátor a vloger

Ak opustí virtuálnu realitu, alebo práve nevysiela, veľmi rád skúša nové a nepoznané. Jeho svet je predovšetkým akcia a humor, ale už aj manželka a dcérka, s ktorými je pre neho určite vzácny každý okamih. Tak ako aj Sajfova obľúbená šálka kávy Nespresso – niečo malé a intenzívne, napríklad Ristretto, ideálne s jeho NAJ kávovou zmesou, ISPIRAZIONE PALERMO KAZAAR. Jediným stlačením si môžete dopriať rovnako skvelý zážitok s kávou Nespresso i vy.

Dominika Navara Cibulková / tenistka

Tenis, adrenalín a zmeny sú jej život, aj keď nie všetko rada mení. A niektoré veci či zvyky ani meniť nemusí, skôr naopak – veď byť šťastne zamilovaná je asi to najlepšie podanie. Pokojne aj s kávou Nespresso, ktorú si najradšej vychutnáva ako Espresso, alebo Espresso Macchiato pripravené zo zmesi ISPIRAZIONE FIRENZE ARPEGGIO. K jej módnym vychytávam zase skvele ladí dizajnový kávovar Creatista Plus alebo Lattissima One.

Vladimír Kobielsky / herec

Ako herec vie byť ideálnym otcom, ako otec je skvele zohratý so svojou rodinou. Jeho hlas vám je povedomý, tvár určite známa, filmové postavy ako šité na mieru – ale čo káva? Aj on má svoju Nespresso šálku “malej čiernej” – ISPIRAZIONE RISTRETTO ITALIANO. Okrem obľúbenej veľkosti Espresso s radosťou a zdatne pripravuje mliečne receptúry pre všetkých svojich blízkych na kávovare Creatista Plus, s ktorým môžete konkurovať baristom aj vo vašej kaviarni.

Daniela Hantuchová / tenistka

Po úspešnej tenisovej kariére aniekoľkých svetových víťazstvách aj naďalej zostáva verná “kráľovskému športu“ – teraz už ako komentátorka zápasov, čo ju napĺňa a baví rovnako ako samotná hra. Jej dlhoročnou “srdcovkou” (15 rokov!) je práve káva Nespresso aobľúbenou zmesou ISPIRAZIONE GENOVA LIVANTO, ktorú si rada pripravuje ako Cappuccino, alebo Lungo. Pri cestovaní dokonca uprednostňuje ubytovanie v hoteloch, ktoré Nespresso kávu majú vo svojej ponuke. Ak náhodou nie, tak potom mini kávovar Essenza, šľahač mlieka Aeroccino a zásoba kávových kapsúl putujú v batožine s ňou – a to naozaj kamkoľvek!

Ján Koleník / herec

Jedna osoba, niekoľko osobností – aj taký je život jedného z najpopulárnejších slovenských hercov súčasnosti. Ako šarmantný a skúsený muž dokáže zanechať v divákoch v hľadisku či pri obrazovke jedinečný dojem. Možno práve preto si vyberá príbehy hrdinov, ktorých spája vždy rovnaká vlastnosť a to chuť naplno žiť. Nespresso je aj jeho voľbou chuti a FORTISSIO LUNGO obľúbená kávová zmes. Vychutnávať hrdinsky si ju môžete rovnako aj vy v ktorýkoľvek deň.

Medzi priaznivcov značky Nespresso patrí už niekoľko rokov aj modelka, partnerka a matka Daniela Peštová – stále krásna, sebavedomá a inšpiratívna. Jej krédo “vyzerať skvele znamená cítiť sa skvele“ má osvedčený návod: vedieť si nájsť chvíľu pre seba. A kávu Nespresso. Obľúbená receptúra? Cappuccino, alebo Caffè Latte zo zmesi VOLLUTO. Skrátka dokonale načasovaný “coffee moment“. Video spoty Ambasádorov nájdete exkluzívne tu.

Zdroj a foto: TS

Tags:

Category: HOMEPAGE, OSOBNOSTI

Comments are closed.